Logo

AMPER KLESTA 3 FAZNA NOVA!!!

Број на оглас: 3394325 | Објавен на: 30.06.2020, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Nova amper klesta trofazna marka MASTECH model MS2203

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач