Logo

Mlin i aparat za pilinja

Број на оглас: 3394330 | Објавен на: 26.03.2020, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продаваAparat za pecenje pilinja 30 komada.
071 839 594

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Da

Потврден огласувач