Logo

BMW E39 530D

Број на оглас: 3394543 | Објавен на: 28.05.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw e 39 530d 142kw-193ks redizajn, kolata e kompletno servisirana, registrirana e do juli 2020 godina i e vo odlicna sostojba povejke informacii na tel 077 950 393

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач