Logo

MONROE AMORTIZERI GN AVTODELOVI BITOLA

Број на оглас: 3394589 | Објавен на: 16.05.2020, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: MONROE

Tип на делови: Амортизација Амортизери

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


MONROE AMORTIZERI, SPIRALI AMORTIZERI ZA HAUBA I ZADNA VRATA, SETO TOA NA EDNO MESTO VO

GN AVTODELOVI BITOLA

OTSEGA SO GOLEM POPUST. INFORMACII NA TELEFONOT NA GN AVTODELOVI BITOLA.

ISPORAKA PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

Огласи од: GN AVTODELOVI

GN AVTODELOVI

Goce Delcev br.1
Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 GN AVTODELOVI

Потврден огласувач