Logo

Kia Magentis 2.0 benz plin na BG

Број на оглас: 3394614 | Објавен на: 24.02.2020, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Magentis

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kia Magentis 2.0 benz plin na BG
100kw 136 ks
2005 god

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 dare

Потврден огласувач