Logo

Menjac od laguna 6 brzini

Број на оглас: 3395350 | Објавен на: 03.06.2020, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Menjacot e pogreska zemen vo perfektna sostojba ekstra cena 2004 godina javete se ke se dogovorime 070214128 od reno laguna 1.9 dci dizel

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач