Logo

Jakna, Marvel-Spidermnan

Број на оглас: 3395351 | Објавен на: 22.11.2020, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на облека: Јакни / сакоа

Големина: 140

Боја: Темно сина

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Kako nova, oblecena 2 pati pred kraj na sezona, i do drugata bese veke mala. Br 10, za 8-10/11 godini. Kupena od Germanija, kvalitetna, vnatre topla, so kapa vo kragnjata.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Мирко

Потврден огласувач