Logo

Frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna

Број на оглас: 3395804 | Објавен на: 23.11.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna. Friziderot e zacuvan i e vo ispravna sostojba
Tel: 078 235 314

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач