Logo

Renault Megane 1.5 DCI ** ZAMENA ****

Број на оглас: 3395862 | Објавен на: 14.02.2020, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cena po dogovor

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Димитар

Потврден огласувач