Logo

BANDASI ZA MERCEDES 225 45 17

Број на оглас: 3396122 | Објавен на: 21.02.2020, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasi za mercedes E 212 ispravni
Ne tresat ne se udirani za poveqe inf
Na tel 070 348 563

 Bmw

Потврден огласувач