Logo

gumi 225-45-17 m + s 2500 ден.

Број на оглас: 3396236 | Објавен на: 02.12.2020, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: 2.400 МКД

2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

poveke dimenzii na lager

isporaka za 1 raboten den so krgo

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач