Logo

Машинско малтерисување Masinsko malterisuvanje

Број на оглас: 3396722 | Објавен на: 29.11.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Firma so 5 godisno iskustvo vrshi masinsko malterisuvanje na zgradi, kukji i pomali objekti. Rabotime so gipsen i cementen materijal.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач