Logo

Trosed I dve fotelji

Број на оглас: 3396800 | Објавен на: 17.09.2020, 01:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Sport na drva REGULAR 46 TERMO mnogu malku koristen i trosed so dve fotelji
telefon 077-736-681 ili 033-297-942 Ljupco

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач