Logo

Dujkan za izdavanje

Број на оглас: 3396970 | Објавен на: 28.05.2020, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 90 m²

Греење: Нема

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dujkanot kompletno renoviran.Pogoden za sekakva dejnost.Lokacijata e do VULCO.Aleksandar Makedonski 434
tel.za informacii:070358649 Kire

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач