Logo

Rezervna guma za Seat Golf Polo

Број на оглас: 3397000 | Објавен на: 09.07.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 125

Висина: 70

Дијаметар: 14

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Гума и Бандаж од малите

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Жарко

Потврден огласувач