Logo

BMW 318D 2.0cc -143ks ODLICNO-2010

Број на оглас: 3397046 | Објавен на: 04.04.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.390 €

7.690 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


BMW serija 3 E91 FACELIFT 105kw-143ks.
Proizvedeno 2010 godina.
Registrirano do oktomvri 2020god.
Zafatnina na motor 1995cm3.
-Navigacija,bluetooth,
-Klimatronik dvozonski,ABS,DTC,Airbag x12
-Parking senzori napred i nazad,
-Tempomat (cruzecontrol),
-Senzori za dozd i svetla, Led stopovi,
-Multimedialno radio,CD,USB,AUX, HDD160gb.
-Alu.bandazi, novi gumi...
Redovno servisirano (servisna kniska)
Voziloto e vo perfektna sostojba,odlicno socuvano!
📞 070 259 520

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач