Logo

Kuka vo centaro na Vinica

Број на оглас: 3397214 | Објавен на: 29.06.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 1000 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 1000 m²

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: D.Vlahov br.1

Цена: 500 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo centarot na Vinica 500 evra 1m2 se prodava samo Komplet !!!

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 070624670

Потврден огласувач