Logo

Se prodava Caddy live vonodlichna sostojba

Број на оглас: 3397429 | Објавен на: 23.01.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.990 €

4.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Caddy life 1.9tdi 2006god.
Kolata e vo odlichna sostojba
Smenet komplet rebrast
Novi Nokian gumi
Zadni novi amortizeri
Novi paknovi
Kolata e pali vozi i e mnogu socuvana i redovno servisirana

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач