Logo

Renault Megane Kabrioo Moze zamena pasat Mercedes

Број на оглас: 3397579 | Објавен на: 03.07.2020, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 122 kw / 166 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Renault megane 2.0 Kabrio
2002 god elktricen krov
oprema klima greaci
centralna el stakla
elektrika na krov
gumi fulda 4 letni
kolata e vo odlicna sostojba

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Cako

Потврден огласувач