Logo

Se prodava BMW E46 1.8 D 2003god

Број на оглас: 3397727 | Објавен на: 22.11.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW E46 1.8 D 2003god
Reg do April 2020 . Napraven servis
Mozna e zamena!

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 маки

Потврден огласувач