Logo

OBERFREZA ITALINSKA ACB

Број на оглас: 3397814 | Објавен на: 02.07.2020, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Frezata e vo rabotna sostojba,se uste e vo funkcija italijanski brend,raboti vo 2 brzini ednata e na 9000 obrtai a drugata e na 18000 obrtai,

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач