1 / 4
Se prodava stan vo S.Konopiste
18.000 €
05.03.2021 18:22

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава стан во с.Конопиште.


Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Илчо
Потврден огласувач
078240617
Испрати Е-маил до огласувачот