Logo

ITNO SE PRODAVA KUKJA

Број на оглас: 3397899 | Објавен на: 03.08.2020, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 3000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1997

Година на реновирање: 2008

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Misleshevo

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продаваСе продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен плац со површина од 3000м2.
Се наоѓа на 1.5 км од Евро Хотел.

Shtëpia për shitje në 3 kate me sipërfaqe totale 200 m2, në një parcelë totale me sipërfaqe 3000m2. Ndodhet 1.5 km nga Hotel Euro.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Danche

Потврден огласувач