Logo

sanduk kogel

Број на оглас: 3397940 | Објавен на: 12.11.2019, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

1.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


prodavam aluminski sanduk kogel so cerada 2.5x6.2m zdrav patos socuvan izvaden od iveco moze zamena za kiper sanduk 3.60x2.20

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Jonce

Потврден огласувач