Logo

Peugeot 207 CC 2007g 1.6 benz Kabriolet

Број на оглас: 3398444 | Објавен на: 05.07.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PEUGEOT 207 cc 2007g. 1.6 benz manuel menjac uvoz Germanija so servisna kniska ,so 3 kluca ,klima ,koza ,greaci na sedista, 4 novi gumi,novi plocki smeneto. KABRIOLET so tvrd krov vo exstra sostojba. Registriran do 29.04.2021 cela godina.
Moze zamena so Golf V ili kola do 77kw za pocetnik.
Cena 3.999€ za kes kompezacija 4.300€
Borche Tetovo 071/224-661

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач