Logo

S320 cdi

Број на оглас: 3398502 | Објавен на: 07.04.2020, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.550 €

2.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba voziloto e na bugarski tabli euro3 moze zamena ponudete barajte na ovoj broj: 078 523634......078 523 634......078 523634.........078523 634

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач