Logo

Scania R420 E5

Број на оглас: 3398776 | Објавен на: 07.02.2020, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2006 god, retarder, 1200l, frizider

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач