Logo

PRODAVAM ELEKTRICNO PIANO KURZWEIL Mark-Pro TWOi

Број на оглас: 3398823 | Објавен на: 27.02.2020, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ELEKTRICNO PIANO KURZWEIL Mark-Pro TWOi

077/887-262

http://kurzweil.com/product/mark-pro_twoi/

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ardian

Потврден огласувач