Logo

Продажба на земјиште во месноста КЛЕПАЛО

Број на оглас: 3398968 | Објавен на: 20.09.2020, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2434 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Земјиштето се наоѓа во месноста викано КЛЕПАЛО, под самиот граничен премин.
Цена по договор.
КП10946 со 2434м2
КП11045 со 2560м2

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач