Logo

korg triton extreme

Број на оглас: 3399087 | Објавен на: 23.05.2020, 02:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


se prodava korg triton extreme
sacuvan so moss board i torbica..

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 erdi

Потврден огласувач