Logo

Zvucnici 5.1 DynaVoice Magic F-6 Ex V.2

Број на оглас: 3399151 | Објавен на: 26.03.2020, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 199 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba !!! Made in Sweden !!!
ODLICEN ZVUK !!!!
Specifikacii vidi link podole !!!

https://www.dynavoice.se/en/artiklar/magic-f-6.html

sateliti i centar speciifikacii link podole !!!
https://www.dynavoice.se/en/artiklar/magic-s-4.html

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач