Logo

Mercedes-sprinter 315 2009g

Број на оглас: 3399427 | Објавен на: 14.02.2020, 22:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodama mercedes sprinter 315 2009g so 8+1sediste voziloto e vo mnogu dobra sostojba bes nikakvo vlozuvane

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Fuat

Потврден огласувач