Logo

VW TOURAN 1.9TDI DPF

Број на оглас: 3399764 | Објавен на: 22.11.2020, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran cela godina kolata ima napraveno servis smeneti komplet diskovi plocki novi gumi
66kw\ DPF.
☎️ 076 226 615

☎️ 076 226 615

☎️ 076 226 615

☎️ 076 226 615

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач