Logo

HUAWEI P30 NOV 24M.GARANCIA MOBIL SHOP

Број на оглас: 3400012 | Објавен на: 03.04.2020, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P30

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 420 €

430 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HUAWEI P30 NOV 24M.GARANCIA MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач