Logo

Opel meriva 1.3 cdti

Број на оглас: 3401131 | Објавен на: 26.03.2020, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kompjuter

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач