Logo

Volvo Eur5 Mega

Број на оглас: 3401202 | Објавен на: 07.07.2020, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo 420 Eur5 2012 Mega, registrirano do 14.01.2021 god

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Лотос транс (претпријатие)

Потврден огласувач