Logo

Vento 1.9TDI

Број на оглас: 3401463 | Објавен на: 21.11.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ventoto e koska

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 WV

Потврден огласувач