Logo

Spd pedali pd m520 i sprinterki 46

Број на оглас: 3401687 | Објавен на: 23.05.2020, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


MTB sprinterki br 46 - 2500den
PD m520 SPD MTB - 1500Den
Vozeni edna sezona bez mani

Cena za komplet = 3000den fiks

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Miki