Logo

Pumpa za kominje

Број на оглас: 3401729 | Објавен на: 26.03.2020, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Pumpa za kominje motor trofazen

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач