Logo

Butel 2 - Nova atraktivna kuka so golem dvor i zelenilo

Број на оглас: 3402028 | Објавен на: 21.02.2020, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 490 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 490 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Butel 2 - Mara Mazhdurecka 55

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Plac: 490 m2
Vnatresna Poversina: 416 m2

Suteren: 129 m2 (4 sobi, utility i garaza - za 3 koli)

Prizemje: 146 m2 (Dnevna, Kujna, 2 spalni, kupatilo i 3 terasi.

Kat 1: 140m2 (Dnevna, Kujna, 2 spalni, kupatilo i 2 terasi.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Besart Ameti

Потврден огласувач