Logo

Audi a4 2.0 2007 god

Број на оглас: 3402055 | Објавен на: 18.11.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija za inf 078362010

Огласи од: FILIP-JOSE

FILIP-JOSE

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 FILIP-JOSE

Потврден огласувач