Logo

Road Bike Maiocchi Made in italy

Број на оглас: 3402259 | Објавен на: 20.02.2020, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Maiocchi Road Carbon

Golemina na ram 59cm

Top tube 60cm Xl

Shimano ULTEGRA

Speed 2X10

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Rinor

Потврден огласувач