Logo

FIAT STILO 1.9 JTD

Број на оглас: 3402414 | Објавен на: 07.04.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba registrirana do 26 02 2021

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ?

Потврден огласувач