Logo

Sony Trinitron 72cm 100Hz Besmrten model

Број на оглас: 3402450 | Објавен на: 16.02.2020, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Производ: CRT - Класични

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Vo top sostojba, nikogas ne servisiran

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач