Logo

Fiat Stilo 1.9jtd registrirano

Број на оглас: 3403064 | Објавен на: 07.08.2020, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.9jtd 2002god, 88kw 115ks, registrirano cela godina, klimatronik, polna klima ladi perfektno, krem enterier, karoseriski zabeleski cena 1500 za kes, tel 078 325 981

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач