Logo

Ford fiesta 1.8td 2001

Број на оглас: 3403479 | Објавен на: 21.02.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford fiesta registrirana,servisirana rebrasti kais zategaci maslo filteri 4 novi zimski gumi 070-706-714

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Mustafa

Потврден огласувач