Logo

Se prodavaat skii

Број на оглас: 3403614 | Објавен на: 14.02.2020, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat skii razni golemini super socuvani razni golemini... Prakam i po kargo..

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач