Logo

Се издава трособен стан стан во строг центар на Охрид

Број на оглас: 3403744 | Објавен на: 19.11.2019, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 80 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: булевар туристичка згр Печијаре

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава трособен стан стан во строг центар на Охрид комплетно наместен во згр.Печијаре на 3 кат 80м2

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач