Logo

Jeep grand cherokee 3.0 crdi so full oprema mk tabli

Број на оглас: 3404122 | Објавен на: 01.07.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.800 €

8.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep grand cherokee 3.0 crdi 160kw 218ks.
Kozeni sedista so greaci i elektricno podesuvanje
Komandi na volan so tempomat
Aluminski bandasi so novi gumi
Euro kuka
Kolata e kompletno servisirana i e na realni 228000km
Registriran do 07.02.2021 so zelen karton

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач