Logo

Kufer za KAWASAKI versus/z1000sx

Број на оглас: 3404794 | Објавен на: 22.02.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Kuferot e originalen za KAWASAKI versus650/1000../ z1000sx. Kuferot e glanc nov ne montiran nikojpat kuferot moze da se namesti i na drug model
Kontakt na viber

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач